Cestovná agentúra BELLA TOUR - Mgr. Eva Šikulová Tel: +421 905 477 921

CA BELLA TOUR - bližšie informácie

Dôvody, prečo sa môžete na nás spoľahnúť a prečo Vás nesklameme.

Naša cestovná agentúra CA BELLA TOUR pôsobí na trhu už viac rokov a ponúka profesionálne a nadštandardné služby pre svojich klientov v oblasti sprostredkovania tých najlepších dovolenkových pobytov, poznávacích zájazdov a nových dovolenkových trendov na trhu.

Našou výhodou je, že pre Vás vyberáme tie najlepšie TOP ponuky od viac ako stovky partnerských cestovných kancelárií , ktoré Vám umožnia cestovať do všetkých kútov sveta.

Ako získať najlepší pobyt na trhu:

Máte už presnú predstavu, kam by ste chceli ísť, ale neviete nájsť to správne miesto s adekvátnym ubytovaním? Našli ste tú správnu cestovnú agentúru, ktorá Vám dá na výber tie najlepšie dovolenkové pobyty. Neváhajte a kontaktuje nás pre bližšie informácie, povedzte nám Vašu predstavu o vysnívanej destinácii, čo očakávate od Vašej dovolenky a všetko ostatné nechajte na nás. Vyberieme pre Vás ponuky podľa Vašich požiadaviek a finačných možností. Tak neváhajte a informujte sa o momentálnych najlepších ponukách na trhu.

Poznávacie zájazdy - Top destinácie

Las Vegas
Navštívte mesto, ktoré nikdy nespí. Las Vegas je mestom kasín, ich noblesa berie dych. Ulice bujnia zábavou, oslňujú výbuchmi svetiel neónov, šokujú obrími obrazovkami a uzemňujú nepochopiteľnými atrakciami za milióny, milióny a milióny dolárov.
Paris
Navštívte jedno z najromantickejších a najkrajších miest sveta. Paríž Vám ponúka Eiffelovu vežu, katedrálu Notre Dame, alebo Loure.

Spoznajte, čo to znamená "savoir vivre".
Amsterdam
Amsterdam je jedným z najromantickejších a zároveň najliberálnejších miest v Európe. Prekrásne kanály, svetoznáme múzeá, historické pamiatky lákajú milióny turistov rok čo rok.
London
Spoznajte Londýn, mesto s úchvatnou historickou architektúrou a slávnymi pamiatkami ako je Big Ben, pevnosť Tower, ale aj mesto kultúrneho bohatstva s múzejnými zbierkami a galériami, ktoré patria k najlepším na svete.

Naši externí spolupracovníci

Je možné cestovať po svete a zároveň mať pocit zázemia v ďalekých exotických krajinách ?

Naši externí slovenskí spolupracovníci žijúci v rôznych končinách sveta Vám ho poskytnú v plnej miere a zároveň Vám umožnia nasávať autenticitu daného miesta z pohľadu domorodca.

Intenzívne spolupracujeme s ľuďmi žijúcimi na Bali, Mauríciu, Thajsku a Kolumbii, kde Vám dokonca sprostredkujú pobyt v pralese so šamanom spojený s očistným rituálom AYAHUASCA.

Predstavujeme Vám jednu z nich:
Kristínku žijúcu v Indonézii