Cestovná agentúra BELLA TOUR - Mgr. Eva Šikulová Tel: +421 905 477 921

Plavby a zájazdy loďou

Objavujte svet elegantne . Komfortné zážitky Vám poskytnú klubové lode, ktoré sa plavia po celom svete. Prežite fascinujúce zážitky a dovolenky v destináciách v Stredomorí, na Kanárskych ostrovoch, v Severnom a Baltskom mori či v Karibiku, Strednej alebo Severnej a Južnej Amerike, Ázii alebo aj v Dubaji. Alebo Vás láka Vás luxusná transatlantická plavba? U nás nájdete plavby podľa Vašich predstáv.

Hlavnou prednosťou posádok všetkých lodí je kráľovské zaobchádzanie s hosťami. Starostlivosť o cestujúcich a uspokojovanie ich potrieb je základnou úlohou vysoko vyškolenej posádky.

Ponúkame Vám radostné "FUN plavby" s množstvom aktivít, chutného rýchleho občerstvenia a zábavy za vynikajúcu cenu. Zažite štýlové Vegas gala večery, kasína, nadupané disko, alebo príjemné piano bary, svetové reštaurácie, kúpeľné a wellness centrum, kaviarne, a vínne bary. Na lodiach nechýba živá zábava, denné programy (ako degustácia vína a šampanské) a mnoho iných činností. Samozrejmosťou je kúpanie v luxusných bazénoch a slnenie sa pri príjemnom morskom vánku. Široká škála športových aktivít Vám nedovolí zlenivieť ani v tomto nadštandardnom luxusnom prostredí.