Cestovná agentúra BELLA TOUR - Mgr. Eva Šikulová Tel: +421 905 477 921

Maurícius

Chceme Vám ponúknuť čo najlacnejší pobyt v destinácii, ktorá sa považuje za jednu z najdrahších dovoleniek na svete a týmto spôsobom umožniť návštevu tohto prekrásneho ostrova . Táto ponuka je určená tým, ktorí uprednostnia ubytovanie v kvalitných apartmánoch a vilách v blízkosti pobrežia Indického oceánu za akceptovaľné ceny. Spolupracujeme s ľudmi,ktorí pracujú a žijú na ostrove Maurícius a sú ochotní venovať Vám svoj voľný čas počas Vášho pobytu v jednom z rajov na zemi. Zabezpečia Vám výlety po ostrove.

Ubytovanie je zabezpečené v peknom prostredí, apartmány a vily sú udržiavané na vysokej úrovni a ceny sú bez prirážok, ktoré vznikajú pri viacnásobnom sprostredkovaní.


1. Apartmány na Trou Aux Biches sa nachádzajú 150 metrov od pláže Trou Aux Biches, kde je 1,5 kilometrová nádherná piesková pláž, kde sa dajú zabezpečiť lehátka, sú tam vodné športy, plážová reštaurácia a možnosť kúpiť jedlo priamo na pláži. V okolí apartmánu sa nachádza potápačské centrum, potraviny, reštaurácie, autobusová zastávka, požičovňa áut a mopedov. Apartmány majú kompletne zariadenú kuchyňu, kúpeľnu, 2 izby na spanie, s klimou, WIFI, TV, k dispozícii je aj bazén s vírivkou.

2. Villa Pereybere je rozdelená do troch menších Vill, 2-izbovú, 3-izbovú a 4-izbovú. V každej z nich sa nachádza veľká, kompletne zariadená kuchyňa spojená s obývačkou, bazén, pri bazéne je kiosk, kde sa dá odpočívať. Ku každej spálni je toaleta a sprcha, pred spálňou sú dve lehátka. WIFI internet je samozrejmosť, taktiež TV s medzinárodnými kanálmi. Upratovanie je denne a čistenie bazéna 3 krát do týždňa. Na pláž je to asi 100 metrov, v okolí sa nachádza obchod, reštaurácie, BUS, zmenáreň, vinotéka... v prípade, že by klient mal záujem prenajať auto, tak má k dispozicii súkromné, uzavreté parkovisko, ktoré patrí k Ville.